Szanowni Państwo

   Firma THERMOLAB S.C. powstała w 1993r. w wyniku restrukturyzacji Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. W ciągu mijających lat działalności w nowej formie organizacyjnej opracowaliśmy szereg nowoczesnych urządzeń termometrycznych oraz zdobyliśmy wielu nowych klientów zarówno w przemyśle jak i w laboratoriach pomiarowych np. Główny Urząd Miar w Warszawie, Okręgowe Urzędy Miar w terenie, Laboratoriach badania jakości wyrobów oraz Laboratoriach Szkół Wyższych.
   Jakość naszych wyrobów i usług gwarantuje doświadczenie naszych pracowników nabyte podczas wieloletniej pracy w Pracowni Termometrii i Termokinetyki IMP.
   Urządzenia i stanowiska pomiarowe prezentowane na naszych stronach WWW umożliwiają pełną kontrolę czujników termometrycznych stosowanych w Państwa Firmach.
   Oprócz stanowisk i urządzeń pomiarowych oferujemy szeroką gamę usług. Ponadto prowadzimy od wielu lat szkolenia pracowników zakładów przemysłowych w zakresie termometrii i obsługi urządzeń kontrolnych.
   Szczególnie zwracamy uwagę Państwa na możliwość objęcia przez naszą firmę stałej obsługi merytorycznej i technicznej wydziałów obróbki cieplnej w Państwa Firmach w zakresie termometrii oraz kontroli sprzętu pomiarowego.
   Z niniejszą ofertą wychodzimy naprzeciw potrzebom wynikającym z wprowadzenia w Polsce światowych norm dotyczących kontroli jakości EN/PN-29000 /odpowiedników ISO 9000/.
   Mamy nadzieję, że prezentowane na niniejszych stronach informacje pozwolą Państwu zapoznać się z oferta naszej firmy w zakresie termometrii przemysłowej i laboratoryjnej.

                                                                Zapraszamy do współpracy.


THERMOLAB S.C.
01-796 Warszawa, ul.
Duchnicka 3
tel./fax. 0-22 669-14-80
tel. 0-22 560-27-83
mob. 607-111-328

 e-mail: thermolab@poczta.onet.pl